>

Finálový den PBT

čba, 25.06. 2021 Aktuality

​Pražský baseballový týden má před sebou finálový den turnaje. V úterý začala úspěšně Česká reprezentace výhrou nad reprezentací do 23 let. Ve středu a ve čtvrtek pokračovala utkání ve skupinách, překvapením bylo vyřazení International Stars, kteří na turnaji doposud nemají jedinou výhru. Česká republika U23 tak obsadila konečné třetí místo v „A“ skupině, o prvenství se utkala Česká republika a Španělsko, z čehož vyšli vítězně Španělé a ve skupině se tak umístili na prvním místě bez jediné prohry.

Pražský baseballový týden má před sebou finálový den turnaje. V úterý začala úspěšně Česká reprezentace výhrou nad reprezentací do 23 let. Ve středu a ve čtvrtek pokračovala utkání ve skupinách, překvapením bylo vyřazení International Stars, kteří na turnaji doposud nemají jedinou výhru. Česká republika U23 tak obsadila konečné třetí místo v „A“ skupině, o prvenství se utkala Česká republika a Španělsko, z čehož vyšli vítězně Španělé a ve skupině se tak umístili na prvním místě bez jediné prohry.

Druhé „B“ skupině vévodila Česká reprezentace do 18 let, která si poradila s výběrem Švédska i Slovenska. Slovensko prošlo turnajem bez výhry a obsadilo tak třetí místo v „B“ skupině.

Čtvrtý den turnaje byl díky nepřízni počasí zcela zrušen a vedení turnaje tak muselo přistoupit na několik změn a zrušit semifinálová utkání. Díky nasazení „A“ skupiny se ve finále utkají Španělsko proti České republice. Třetím nasazeným je Česká republika U23, která poměří své síly s výběrem České republiky do 18 let, která vyhrála skupinu B, ale v systému turnaje je nasazena jako čtvrtý tým pro playoff. O páté místo se utkají International Stars proti Švédsku od 13h v areálu Tempo Praha.

Homerun Derby bylo odloženo na sobotu od 16:30 v Eagles Parku mezi utkání o třetí místo a finále. Kromě Homerun Derby se v areálu od 9:00 uskuteční turnaj Final Four U8 a open turnaj ve Wiffle Ball, který je naplánován od 13:00 na spodním hřišti. Po turnaji přímo naváže exhibiční utkání veteránů, které je na programu od 16:00.

Turnaj vyvrcholí finálovým utkáním od 18:00 a předpověď je minimálně příznivější než dnes.

Těšíme se všechny diváky.

Starší články